Nieuws
2025-01-31 13:17:00

Patiëntenportaal tijdelijk niet beschikbaar

31 januari 2025

Tussen 31 januari en 11 februari is het patiëntenportaal MijnRIF niet beschikbaar. Op vrijdag 31 januari zal het RIF overgaan op een nieuw elektronisch patiëntendossier. Hiermee zal er ook een nieuw patiëntenportaal komen.

Tussen 31-1-2025 en 11-2-2025 is er een overgangsperiode waarin u niet kan inloggen op MijnRIF. Wij doen ons uiterste best om eventuele ongemakken voor u tot een minimum te beperken en waarderen uw begrip hiervoor.

Met ons nieuwe systeem, HiX, wordt het eenvoudiger om digitaal informatie te delen met andere zorgverleners. Daarnaast biedt het nieuwe systeem ook voordelen voor u als patiënt. Zo kunt u zelf belangrijke gegevens uit uw medisch dossier online bekijken en al uw afspraken zien. Heeft u vragen over deze verandering? Neem gerust contact met ons op.